Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Solniczki

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

259 000 zł1 174 m² 220,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu 1 z 4 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Solniczki

Solniczki,podlaskie

376 050 zł1 635 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż trafia działka położona w cichym i spokojnym miejscu w miejscowości Solniczki ( gmina Juchnowiec Kościelny). Nieruchomość częściowo ogrodzona. Na działce znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 349 000 zł2 660 m² 507,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 2660m Solniczki usytuowana na osiedlu pięknych domów jednorodzinnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jedynej takiej działki na Podlasiu. Na działce znajduje się pełnowymiarowy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł980 m² 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Solniczki - 2km od B-stoku - różne powierzchnie! Zapraszamy do zapoznania się z działkami budowlanymi położonymi w miejscowości Solniczki, gm. Juchnowiec Kościelny. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

239 000 zł1 085 m² 220,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

243 900 zł1 109 m² 219,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka Solniczki

Solniczki,podlaskie

270 000 zł965 m² 279,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

***solniczki *** działka budowlana 965M2***3 km od białegostoku*** Zapraszamy na prezentacje nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w miejscowości Solniczki gmina Juchnowiec Kościelny Działka.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem Solniczki

Solniczki,podlaskie

4 699 000 zł800 m² 5 873,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Wyjątkowa rezydencja w Solniczkach k. Białegostoku Luksus, komfort i przestrzeń idealna dla rodziny Oferujemy Państwu niepowtarzalną nieruchomość położoną w Solniczkach elegancką.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł7 670 m² 162,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 200/4 położona w malowniczych Solniczkach, w gminie Juchnowiec Kościelny zaledwie 15 minut od centrum Białystok. To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Solniczki

Solniczki,podlaskie

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 8 działek z wz w gminie Juchnowiec Kościelny ok 9 km od Białegostoku. 6 działek o powierzchni 1100m2 1 o pow. 1107m2 1 o pow. 1370m2 Media :prąd ,woda.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł4 255 m² 96,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością gruntową położoną w miejscowości Solniczki, gm. Juchnowiec Kościelny. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię ~ 4255m2 i wymiary ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Solniczki

Solniczki,podlaskie

203 800 zł1 019 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka budowlana ***1019 M2*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości zlokalizowanej w Solniczkach gmina Juchnowiec Kościelny. Działka o powierzchni 1019 m2 i kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 183 m² 219,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł898 m² 277,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe działki - wydane warunki zabudowy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie położonych działek zlokalizowanych w gminie Juchnowiec Kościelny, w miejscowości Solniczki przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

3 000 000 zł24 380 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka atrakcyjnie położona przy planowanej trasie S19 Węzeł Białystok Południe. Wymiary ok :440mx 81mx 437,5mx 33m Działka idealna na lokatę kapitału Ze względu na swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

239 000 zł1 080 m² 221,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Działka w świetnej lokalizacji - Spełnij Swoje Marzenia już dziś! Odkryj potencjał tej wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 1080 m pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

364 320 zł1 584 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***działka 1584 m2***zaciszne miejsce***własny las***5 km od białegostoku Zapraszamy na bezpłatna prezentację działki położonej w okolicach Niewodnicy Nargilewskiej. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

206 800 zł940 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***piękna okolica***bardzo dobry dojazd Z białegostoku***świetne wymiary*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w miejscowości Niewodnica Nargilwska z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

368 000 zł1 600 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***piękna okolica***bardzo dobry dojazd Z białegostoku***przestronna działka*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w miejscowości Niewodnica Nargilwska z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

200 000 zł899 m² 271,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***bajkowe miejsce W enklawie ciszy I spokoju *** nie zwlekaj*** Działka o łącznej powierzchni 899 m2 znajdująca się w okolicy miejscowości Niewodnicy Nargilewskiej. Do miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

1 570 000 zł390 m² 4 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 647 m²

Na sprzedaż piękny, jednorodzinny dom zlokalizowany na ul. Słonecznikowej w Stanisławowie, przy granicy z Białymstokiem. Nieruchomość o łącznej powierzchni 390 m2 obecnie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

1 695 000 zł195 m² 8 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 923 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 196m2, położony na zalesionej działce o powierzchni 1923m2. Dom położony jest w Stanisławowie, 1 km od granicy miasta, w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

Rynek pierwotny

720 000 zł106 m² 6 792,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106 m2, usytuowany na działce o wielkości 270 m2, wybudowany w grudniu 2024 roku. Budynek jest wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

402 220 zł1 547 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka otoczona lasem, blisko miasta Polecam Państwu przyjemnie usytuowaną działkę z warunkami zabudowy położoną w miejscowości Stanisławowo (gm. Juchnowiec Kościelny). Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

272 000 zł940 m² 289,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnych działek budowlanych o pow. od 856 m2 do 1383 m2 położonych w obrębie Halickie. Teren kompleksu działek.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

209 000 zł1 128 m² 185,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek z wydanymi warunkami zabudowy na budynki w zabudowie jednorodzinnej w pożądanej lokalizacji Halickie! Tylko u nas, oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

359 000 zł5 855 m² 61,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w obrębie Halickie gm. Zabłudów. Możliwość zabudowy zagrodowej. Najbliższa okolica - nowa zabudowa mieszkaniowa, tereny zielone. Powierzchnia 5855 m2. Komfortowe wymiary: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

249 000 zł887 m² 280,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom, które łączy spokój wsi z bliskością miasta? Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnych działek budowlanych w miejscowości Halickie (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

305 000 zł1 022 m² 298,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - Halickie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Halickie, zaledwie 9 km od centrum Białegostoku. Wydane warunki zabudowy - działka 100% pod.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w miejscowości Halickie, gmina Zabłudów. Powierzchnia działki 1000 m 2, wymiary 22x50. Istnieje możliwość dokupienia dwóch takich samych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Solniczki +2 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Solniczki

Solniczki,podlaskie

1 250 000 zł7 670 m² 162,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 200/4 Solniczki, gmina Juchnowiec Kościelny z atrakcyjnymi Warunkami Zabudowy na dwa domy. Nieruchomość położona 15 minut autem od centrum Białegostoku. Z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Solniczki,podlaskie

845 000 zł142 m² 5 950,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Inwestycja wyprzedana! zapraszamy na kolejne inwestycje domów jednorodzinnych W halickich I skrybiczach! szczegóły wkrótce Charakterystyka domu Bryła : wolnostojąca, z garażem wbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Solniczki

Solniczki,podlaskie

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną w podbiałostockich Solniczkach, zaledwie parę minut jazdy od granicy miasta. Działka ma powierzchnię 1000 m2, dostęp do prądu i rozpoczętą inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Solniczki

Solniczki,podlaskie

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

 

 

Solniczki,podlaskie

560 000 zł2 800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz pięknie położonej działki blisko miasta? Tylko 8km od granic Białegostoku, solniczki, gmina Juchnowiec Kościelny. Działka o powierzchni 2800 m2 pięknie położona w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiejska

Solniczki,podlaskie

259 000 zł1 167 m² 221,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka tuż przy granicy Białegostoku. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach: szerokość - około 33 m, długość - około 35 m Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiejska

Solniczki,podlaskie

223 250 zł893 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka tuż przy granicy Białegostoku. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach: szerokość - około 25 m, długość - około 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Solniczki

Solniczki,podlaskie

665 000 zł70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ta wyjątkowa nieruchomość w Solniczkach, znajdujących się w malowniczej gminie Juchnowiec 8 km od Białegostoku. Na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1141m2 znajduje się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij